SOROTO VÅDSKÆRER SVS350-125
Beskrivelse
Specifikationer
- Effekt: 2,2KW
- Strøm: 230V
- Skærediameter: 350MM
- Trukken klinge for præcise snit og geringsskæring
- Eksklusivt transmissionssystem med remme og hjul
- Selvrensende system ved lejerne
- Skæredybdejustering som standard
Bemærk
- Inkluderer foldbare ben
Med 2,2KW effekt og 230V strømforsyning leverer maskinen stabil kraft til præcise snit.
350MM skærediameter gør det muligt at arbejde med store formater og opnå ensartede resultater på lange snit.
| Produkttype | Fliseskæremaskine |
| Varenummer | 1720770 |
| Størrelse | 2,2 |
| Medleveret tilbehør | 350 mm klinge |
| Klingehildiameter (MM) | 25.4 |
| Optagen effekt watt | 2,2 kW |
| Skærekapacitet ved 90° højde | 100 mm |
| Skærekapacitet ved 90° bredde | 1250 mm |
| Skærekapacitet ved 45° højde | 85 mm |
| Skærekapacitet ved 45° bredde | 1250 mm |
| Skærekapacitet ved 90/45° højde | 100 mm |
| Skærekapacitet ved 90/45° bredde | 1250 mm |
| EAN 1 | 5704852014295 |
| Lev. Varenr. | SVS350-125 |
| Skivediamteter (MM) | 350mm |
| Bruttovægt (KG) | 103 |
| Model | SVS350-125 |
| Drivmiddel | 230V |