BOSCH AIZ32BSPB HARDWOOD SAVKLINGE 2 X 100 X 30 MM
Beskrivelse
Den 32 mm brede skærekant giver mulighed for præcis føring ved afkortning og tilpasning af komponenter.
Specifikationer
- BIM-dyksavsklinge
- Egnet til hårdt træ og kunststof
- Bredde 32 mm
- L: 50 mm
- Dimensioner 2 x 100 x 30 mm
Ved valg af savklinge skal du sikre, at klingen passer til din maskines akselmål og fastspænding. Denne model er angivet med dimensionerne 2 x 100 x 30 mm og L:50MM, som kan være relevante ved valg af tilbehør og opsætning.
| Produkttype | Savklinge |
| Varenummer | 7433672 |
| Skærebredde (MM) | 50 |
| Bredde | 30 MM |
| Længde | 100 MM |
| Højde | 2 MM |
| EAN 1 | 3165140665964 |
| Lev. Varenr. | 2608661903 |
| Skivediamteter (MM) | 50mm |
| Bruttovægt (KG) | 0.02 |
| Model | AIZ32BSPB HARDWOOD |
| Dimension | 2 x 100 x 30 mm |
| Huldimension | 32 mm |