Specifikationer
- Passer til alle slagboremaskiner
- Velegnet til beton, murværk, kalksandsten, natur- og kunststen
- Bor type: Silver Percussion hårdmetal
- To skær for effektiv boring
- Lang standtid
- Dimension: 5X90/150MM
Bemærk
- Den lange standtid reducerer behovet for hyppig udskiftning ved større boreopgaver
| Produkttype | Betonbor |
| Varenummer | 7343809 |
| Anvendelse | Beton, Kalksandsten, Murværk, Natur- og kunststen |
| Diameter (MM) | Ø5,0 mm |
| Bredde | 41 MM |
| Længde | 150 MM |
| Højde | 5 MM |
| EAN 1 | 3165140186896 |
| Lev. Varenr. | 2608597677 |
| Nyttelængde (MM) | 90 mm |